0 pozycja - 0,00zł 0
FAQ

Sylwetka

Tak, treningi siłowe wspaniale sprawdzają się przy redukcji masy ciała. Wykonując ćwiczenia z obciążeniem (szczególnie te wielostawowe) wydatkujemy dużo energii, co przyczynia się do wytworzenia deficytu kalorycznego. Należy pamiętać, że żaden rodzaj treningu nie zagwarantuje redukcji masy ciała, jeśli spalone kalorie „nadrobimy” spożywając jedzenie powyżej naszego zapotrzebowania kalorycznego. Odpowiednie odżywanie i dobrze ułożony plan treningowy powinny iść w parze.

Wszystkie treningi układam tak, żeby sprzyjały uzyskaniu proporcji ciała, do których dąży większość kobiet. Zachowaniu smukłego i jednocześnie jędrnego wyglądu nóg to jeden z głównych celów treningowych, jakie obierają moje podopieczne. Ćwiczenia dolnych partii mięśniowych, które Wam proponuję są nastawione na uzyskanie takiego właśnie efektu. Pamiętaj, żeby uważnie słuchać wszystkich wskazówek odnośnie techniki, jakie przekazuje na nagraniach. Właściwe i świadome wykonanie ćwiczeń to klucz do uzyskania oczekiwanych efektów.

Niestety nie. Budowanie masy mięśniowej wymaga nadwyżki kalorycznej, a redukowanie tkanki tłuszczowej deficytu kalorycznego. Zastanów się, który z celów jest dla ciebie ważniejszy na dany moment i wyznacz sobie etapy, np. w pierwszej kolejności redukcja nadprogramowych kilogramów, a potem etap budowania masy mięśniowej na dodatnim bilansie kalorycznym. Pamiętaj, że dobrze przeprowadzony okres dodatnich kalorii wcale nie musi się wiązać z tzw. „świńską masą”.

Oczywiście. Trening siłowy w okresie redukcji pozwoli zachować większą ilość masy mięśniowej, czyli jędrniejszy wygląd sylwetki. Niestety bazując na samym kardio i interwałach, możesz zauważyć efekt „skinny fat”.

Budowanie masy mięśniowej to długotrwały proces i warto uzbroić się w cierpliwość. W zależności od stanu, typu sylwetki i poziomu zaawansowania można spodziewać się bardzo rożnych efektów. U jednych wystarczą 3 miesiące, a u innych trzeba przepracować rok, aby zaobserwować pożądany efekt. Jeśli treningi są wykonywane sumiennie oraz połączone z odpowiednim odżywianiem, to efekt w postaci jędrniejszego ciała, jest zauważalny już po 4-6 tygodniach.

Treningi i plany, które dla Was przygotowuję są przeznaczone dla osób zdrowych. Zawsze przed przystąpieniem do jakichkolwiek ćwiczeń upewnij się, czy twój stan zdrowia na to pozwala.

FAQ

Zakup programów

Po zakupie otrzymasz maila. Następnie należy zalogować się do swojego konta i pobrać plik zawierający e-book. Plan treningowy jest również w całości dostępny na koncie kupującego.

Tak, jeden użytkownik może korzystać z planów na różnych urządzeniach.

Do przeglądania pliku pdf z planem treningowym nie jest potrzebne połączenie z Internetem, natomiast do przeglądania materiałów wideo jest ono potrzebne.