119 zł

6-tygodniowy plan treningów siłowych na siłownię, ułożony specjalnie dla kobiet, których celem jest jędrne, wyrzeźbione i smukłe ciało. FIT BODY GYM PLAN 2.0 w odróżnieniu od poprzedniego programu na siłownię, jeszcze bardziej skupia się na kształtowaniu mięśni pośladkowych i brzucha.

„FIT BODY gym plan 2.0” to 6-tygodniowy plan treningów siłowych na siłowni ułożony specjalnie dla kobiet. Jeśli Twoim celem jest jędrne, wyrzeźbione i smukłe ciało to ten program jest dla Ciebie.

Trenuj z głową, zyskaj siłę, sprawność i efekty sylwetkowe.

FIT BODY gym plan 2.0 możesz wdrożyć jako kontynuację FIT BODY gym plan, ale nie ma takiej konieczności.

FIT BODY gym plan jest w wygodnej formie e-booka, który będziesz mogła odtworzyć na swoim komputerze, czy telefonie w każdej chwili, ale sama jego treść to nie wszystko. Każde ćwiczenie to załączony do planu film. Dodatkowo po zalogowaniu się na stronie masz dostęp do całego planu w formie kursu.

Plan możesz oczywiście przedłużyć na kolejne 3-6 tygodni dalej progresując z obciążeniem oraz rozciągnąć jego realizację na nieco dłuższy czas np. 8 tygodni, wykonując treningi nie 4 razy na tydzień (jak zakłada plan), a np. 3 tygodniowo.

Dostęp do planu jest dożywotni.

Ćwiczenia przedstawione w formie filmów instruktażowych.

Każde z zawartych w planie ćwiczeń, jest pokazane w formie filmu instruktażowego z omówieniem techniki Jeśli unikałaś wcześniej siłowni z obawy, że nie będziesz potrafiła wykonać ćwiczeń poprawnie, to te filmy pomogą Ci zażegnać ten problem. To nie są suche instrukcje, jakie z łatwością możesz znaleźć w Internecie. Podzielę się z Tobą wskazówkami i tipami, które pomogą Ci zrozumieć ćwiczenie. Wytłumaczę jak wykonać je w poprawny, efektywny i bezpieczny sposób.

Dawka niezbędnej wiedzy

Wyjaśnię Ci o co chodzi z seriami, przerwami, jak dobrać obciążenie, wyliczyć zapotrzebowanie i na co zwrócić uwagę, żeby osiągnąć sylwetkę, do jakiej dążysz.

Jest dla mnie ważne, aby przedstawić Wam najpotrzebniejszą wiedzę w zwięzłej i przystępnej formie, która nie będzie odstraszała od zapoznania się z nią. Część teoretyczna nie zmienia się w żadnym z planów. Wyjaśniam to co ważne i kluczowe w przeprowadzeniu całego procesu.

Mobility

Przygotowałam dla Ciebie krótki zestaw ćwiczeń mobility, który jeszcze lepiej przygotuje Twoje ciało do wyzwań treningowych. Dobra mobilność to lepsze efekty. Będziesz ćwiczyć bezpieczniej i efektywniej.

Kształtowanie sylwetki

Trenując według mojego planu zauważysz, że ciało staje się jędrniejsze, silniejsze i sprawniejsze. FIT BODY gym plan 2.0 jeszcze bardziej skupia się na kształtowaniu mięśni pośladkowych i brzucha. Wypracujesz zgrabne, ale nie rozbudowane uda (plan nie przewiduje klasycznych przysiadów), wyrzeźbione ramiona oraz plecy. Regularnie wykonywane treningi siłowe wpłyną pozytywnie na Twój poziom energii i samopoczucie, w szczególności jeśli wcześniej „katowałaś się” samym kardio.

Redukcja masy ciała

Trening siłowy nie tylko przepięknie rzeźbi sylwetkę, ale również wspaniale wspomaga redukcję masy ciała. Dzięki niemu unikniesz efektu „skinny fat” (brak jędrności, cellulit).

Poziom zaawansowania

Jeśli jesteś osobą, która dopiero wkracza w świat treningów siłowych, nie musisz obawiać się, że nie dasz rady wykonać jakiegoś ćwiczenia z planu. Są one odpowiednie na każdym poziomie zaawansowania, a ich trudność możesz stopniować obciążeniem z jakim pracujesz. Plan jest uniwersalny i efektywny niezależnie od stażu treningowego.

Potrzebny sprzęt

Wyposażenia powinnaś bez problemu znaleźć na każdej, nawet tej najmniejszej, siłowni:

  1. Hantle, gryf, obciążenia talerzowe
  2. Ławka z możliwością regulacji oparcia
  3. Wyciąg (górny, dolny)
  4. Brama Smitha
  5. Step, skrzynia, mata, piłka gimnastyczna, mini band

Korzystanie z ebooka nie wymaga połączenia z Internetem, ale pamiętaj, że do przeglądania filmów instruktażowych jest on niezbędny.

FIT BODY gym plan 2.0