119 zł

Super forma i piękne ciało bez wychodzenia z domu? Ten 6-tygodniowy plan treningów siłowych do wykonania w warunkach domowych stanowi klucz do osiągnięcia Twoich celów. Idealny zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Zacznij już dzisiaj i ciesz się super efektami!

Chcesz uzyskać wymarzoną formę nie wychodząc z domu? Ten plan treningowy to klucz do osiągnięcia twojego celu.

FIT BODY home plan 2.0 to 6-tygodniowa kontynuacja poprzedniego planu treningowego, który ułożyłam dla kobiet chcących nie tylko zredukować tkankę tłuszczową, ale również mających na celu wyrzeźbienie i ujędrnienie swojej sylwetki. Hantle i gumy oporowe zdecydowanie wystarczą do tego, abyś mogła cieszyć się efektami nie wychodząc z domu.

FIT BODY home plan jest w wygodnej formie e-booka, który będziesz mogła odtworzyć na swoim komputerze, czy telefonie w każdej chwili, ale sama jego treść to nie wszystko. Każde ćwiczenie to załączony do planu film. Dodatkowo po zalogowaniu się na stronie masz dostęp do całego planu w formie kursu.

Plan możesz oczywiście przedłużyć na kolejne 3-6 tygodni dalej progresując z obciążeniem/oporem gum oraz rozciągnąć jego realizację na nieco dłuższy czas np. 8 tygodni, wykonując treningi nie 4 razy na tydzień (jak zakłada plan), a np. 3 tygodniowo.

FIT BODY home plan 2.0 możesz wdrożyć jako kontynuację FIT BODY home plan, ale nie ma takiej konieczności. FIT BODY home plan dodatkowo zawiera trening pokazowy, który wykonuję z Tobą  krok po kroku i z tego względu może być lepszym wyborem dla bardzo początkujących.

Dostęp do planu jest dożywotni.

Ćwiczenia przedstawione w formie filmów instruktażowych.

Każde ćwiczenie znajdujące się w planie treningowym jest pokazane w formie filmiku instruktażowego Dowiesz się jak, krok po kroku, poprawnie wykonać dane ćwiczenie. Nie ma tutaj miejsca na ogólnikowe informacje. Podzielę się z Tobą fundamentalnymi wskazówkami, które są naprawdę skuteczne i pomogą Ci zrozumieć wykonywane ruchy. Wytłumaczę Ci jak trenować w poprawny, efektywny i bezpieczny sposób.

Trening siłowy, w tej najbardziej efektywnej formie, zawiera progresję obciążeń oraz indywidualnie dostosowaną długość przerw między seriami i powtórzeniami. Taka forma nie może być przeprowadzona w sposób jaki znasz np. z treningów “full time” na You Tube. Zaznaczam, że plany FIT BODY nie się przygotowane w formie treningów pełnometrażowych.

Dawka wiedzy

Poza planami treningowymi znajdziesz tutaj również wiedzę „w pigułce”. Wyjaśnię Ci o co chodzi z seriami i przerwami. Dowiesz się jak dobierać odpowiednie obciążenie oraz w jaki sposób wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne i na co zwrócić uwagę w drodze po wymarzoną sylwetkę.

Jest dla mnie ważne, aby przedstawić Wam najpotrzebniejszą wiedzę w zwięzłej i przystępnej formie, która nie będzie odstraszała od zapoznania się z nią. Część teoretyczna nie zmienia się w żadnym z planów. Wyjaśniam to co ważne i kluczowe w przeprowadzeniu całego procesu.

Mobility

Dzięki ćwiczeniom mobility, które przygotowałam dla Ciebie w formie zestawu, twoje treningi będą wykonywane na wyższym i co najważniejsze bezpieczniejszym poziomie. Przygotujesz ciało na czekające je wyzwania treningowe. Dobra mobilność to lepsze efekty. Będziesz ćwiczyć bezpieczniej i efektywniej.

Kształtowanie sylwetki

Trenując według mojego planu zauważysz, że ciało staje się jędrniejsze, silniejsze i sprawniejsze. FIT BODY home plan 2.0 jeszcze bardziej skupia się na kształtowaniu mięśni pośladkowych i brzucha. Wypracujesz zgrabne, ale nie rozbudowane uda (plan nie przewiduje klasycznych przysiadów), wyrzeźbione ramiona oraz plecy. Regularnie wykonywane treningi siłowe wpłyną pozytywnie na Twój poziom energii i samopoczucie, w szczególności jeśli wcześniej „katowałaś się” samym kardio.

Redukcja masy ciała

Trening siłowy nie tylko przepięknie rzeźbi sylwetkę, ale również wspaniale wspomaga redukcję masy ciała. Dzięki niemu unikniesz efektu „skinny fat” (brak jędrności, cellulit).

Poziom zaawansowania

Jeśli jesteś osobą, która dopiero wkracza w świat treningów siłowych, nie musisz obawiać się, że nie dasz rady wykonać jakiegoś ćwiczenia z planu. Są one odpowiednie na każdym poziomie zaawansowania, a ich trudność możesz stopniować obciążeniem z jakim pracujesz. Plan jest uniwersalnym i efektywny niezależnie od stażu treningowego.

Potrzebny sprzęt

  1. Hantle z możliwością regulacji obciążenia lub hantle o rożnej wadze.
  2. Gumy typu mini band o rożnym oporze
  3. Gumy typu power band (opór 1,8 – 10 kg)
  4. Mata
  5. Podwyższenie np. stabilne krzesło
  6. Dodatkowo możesz wykorzystać kettlebell lub sztangę, ale nie są one konieczne.
FIT BODY home plan 2.0