119 zł

4-tygodniowy plan treningowy dla kobiet to przepis na piękną i jędrną sylwetkę! W odróżnieniu od poprzednich programów, składa się z pełnych nagrań treningów siłowych do wykonania w domu, a do wyboru są 3 wersje planu: Shape, Shape&ABS oraz Shape&Burn.

Chcesz trenować siłowo, ale nie lubisz ćwiczyć sama z rozpiską? Trafiłaś w dobre miejsce. Tym razem przygotowałam dla Ciebie program treningowy, który w 100% wykonamy wspólnie, gdyż składa się z pełnych treningów.

FIT BODY home plan 3.0 to program treningów siłowych, który będziesz mogła realizować bez wychodzenia z domu. Otrzymasz dostęp do 3 wersji planu (SHAPE, SHAPE&ABS, SHAPE& BURN), więc możesz wybrać tą, która idealnie wpasuje się w twoje cele.

Ten 4-tygodniowy plan (z możliwością wydłużenia) nakierowany jest na kształtowanie sylwetki i podkreślenie jej kształtów, ale będzie również świetnym narzędziem dla chcących zredukować tkankę tłuszczową z zachowaniem jędrności ciała.

Cele planu FIT BODY home plan 3.0:

 • kształtowanie sylwetki (uniesione i okrągłe pośladki, płaski brzuch, jędrne uda, ramiona i plecy, podkreślona talia)
 • zarysowane i bardziej widoczne mięśnie brzucha
 • silne i sprawne ciało
 • zwiększona wydolność organizmu
 • redukcja masy ciała bez efektu “skinny fat”
 • zwiększenie masy mięśniowej (przy zastosowaniu odpowiedniej strategii żywieniowej)
 • bardziej widoczny zarys mięśni
 • szczuplejsza i smuklejsza sylwetka
 • szczupłe uda

Do wykonania wszystkich ćwiczeń potrzebujesz minimalną ilość sprzętu. Wystarczą hantle, gumy mini band, mata oraz podwyższenie (np. krzesło).

FIT BODY home plan 3.0 jest do twojej dyspozycji w wygodnej formie kursu. Znajdziesz go na swoim koncie po zalogowaniu się. Treningi będziesz mogła odtworzyć na swoim komputerze, czy telefonie w każdej chwili. Wystarczy dostęp do Internetu. Dodatkowo otrzymasz mini e-booka z którym warto zapoznać się przed przystąpieniem do ćwiczeń. W e-booku znajdziesz również dawkę wiedzy dotyczącą odżywiania, np. wyliczania zapotrzebowania kalorycznego.

Dostęp do planu jest dożywotni.

Pełne nagrania

Każdy z treningów wykonamy wspólnie. Przygotowałam dla Ciebie pełne nagrania, więc Twoim zadaniem jest tylko sumiennie wykonać cały plan. Wśród materiałów znajdziesz rozgrzewki, aktywację pośladków, treningi na poszczególne partie mięśniowe, mobility i rozciągane.

Otrzymasz dostęp do 220 minut nagrań, z czego ponad 150 minut to materiały nigdy wcześniej nie publikowane i dedykowane specjalnie to tego planu. Pozostałe 70 minut to filmy, które już wcześniej były publikowane i to właśnie o nie są wzbogacone wersje SHAPE&ABS i SHAPE& BURN. Oczywiście nie ma tutaj żadnych przerw na reklamy, więc nic nie będzie przeszkadzało w płynnym wykonaniu całego treningu.

Wersja SHAPE zakłada 4 treningi w tygodniu po 41-52 min (około 185 min ćwiczeń w tygodniu)

Wersja SHAPE&ABS to 4 treningi w tygodniu po 41-56 min (około 203 min w tygodniu)

Wersja SHAPE&BURN to 5 treningów w tygodniu po 33-67 min (około 241 min w tygodniu)

Mobility

Dzięki ćwiczeniom mobility, które przygotowałam dla Ciebie w formie zestawu, twoje treningi będą wykonywane na wyższym i co najważniejsze bezpieczniejszym poziomie. Przygotujesz ciało na czekające je wyzwania treningowe. Dobra mobilność to lepsze efekty. Będziesz ćwiczyć bezpieczniej i efektywniej.

Poziom zaawansowania

Jeśli jesteś osobą, która dopiero wkracza w świat treningów siłowych, nie musisz obawiać się, że nie dasz rady wykonać jakiegoś ćwiczenia z planu. Są one odpowiednie na każdym poziomie zaawansowania, a ich trudność możesz stopniować obciążeniem z jakim pracujesz. Plan jest uniwersalny i efektywny niezależnie od stażu treningowego.

Ćwiczenia dobrałam tak, aby progresowanie z obciążeniem, na którym będziemy się opierać, było wygodne do wykonania w warunkach domowych. Nie musisz obawiać się skomplikowanych ruchów, czy poświęcania czasu na reorganizację domu/mieszkania przed każdym treningiem.

Potrzebny sprzęt

 1. Hantle z możliwością regulacji obciążenia lub hantle o rożnej wadze.
 2. Gumy typu mini band o rożnym oporze
 3. Mata
 4. Podwyższenie (np. stabilne krzesło/kanapa/ławka treningowa)

* jeśli posiadasz kettlebell czy sztangę, to możesz je wykorzystać zamiennie z hantlami o czym mówię w trakcie ćwiczeń

FIT BODY home plan 3.0