199 zł

Zestaw dwóch planów treningowych na siłownię “FIT BODY GYM PLAN” i “FIT BODY GYM PLAN 2.0”, to minimum 12-tygodni ćwiczeń oraz gwarancja pięknej i harmonijnie ukształtowanej sylwetki! Idealny zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

Kupując FIT BODY gym plan i FIT BODY gym plan 2.0 otrzymujesz przynajmniej 12 tygodni treningów ułożonych specjalnie dla kobiet, a tak naprawdę ich nieograniczoną ilość. Dostęp do planów jest dożywotni, a te dwa programy możesz przeplatać niezliczoną ilość razy, ciągle odnotowywać nowe efekt sylwetkowe oraz progres sprawności i siły.

Trenuj z głową, zyskaj sprawność, formę i dobre samopoczucie.

Plany FIT BODY gym są w wygodnej formie e-booków, które będziesz mogła odtworzyć na swoim komputerze, czy telefonie w każdej chwili, ale sama ich treść to nie wszystko. Każde ćwiczenie to załączony do planu film. Dodatkowo po zalogowaniu się na stronie masz dostęp do całych planów w formie kursów.

Harmonijne kształtowanie sylwetki

„Zestaw FIT BODY gym” to świetne narzędzie w budowaniu formy. Jeśli Twoim celem jest jędrna, wyrzeźbiona i smukła sylwetka – te programy są dla Ciebie.

Ćwiczenia przedstawione w formie filmów instruktażowych

Każde z zawartych w planach ćwiczeń, jest pokazane w formie filmu instruktażowego z omówieniem techniki Jeśli unikałaś wcześniej siłowni z obawy, że nie będziesz potrafiła wykonać ćwiczeń poprawnie, to te filmy pomogą Ci zażegnać ten problem. To nie są suche instrukcje, jakie z łatwością możesz znaleźć w Internecie. Podzielę się z Tobą wskazówkami i tipami, które pomogą Ci zrozumieć ćwiczenie. Wytłumaczę jak wykonać je w poprawny, efektywny i bezpieczny sposób.

Dawka wiedzy

Poza planami treningowymi znajdziesz tutaj również wiedzę „w pigułce”. Wyjaśnię Ci o co chodzi z seriami i przerwami. Dowiesz się jak dobierać odpowiednie obciążenie oraz w jaki sposób wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne i na co zwrócić uwagę w drodze po wymarzoną sylwetkę.

Jest dla mnie ważne, aby przedstawić Wam najpotrzebniejszą wiedzę w zwięzłej i przystępnej formie, która nie będzie odstraszała od zapoznania się z nią. Część teoretyczna nie zmienia się w żadnym z planów. Wyjaśniam to co ważne i kluczowe w przeprowadzeniu całego procesu.

Mobility

Dzięki ćwiczeniom mobility, które przygotowałam dla Ciebie w formie 2 zestawów, twoje treningi będą wykonywane na wyższym i co najważniejsze bezpieczniejszym poziomie. Przygotujesz ciało na czekające je wyzwania treningowe. Dobra mobilność to lepsze efekty. Będziesz ćwiczyć bezpieczniej i efektywniej.

Kształtowanie sylwetki

Trenując z moimi autorskimi planami zauważysz, że ciało staje się jędrniejsze, silniejsze i sprawniejsze. Plany FIT BODY gym skupiają się na kształtowaniu mięśni pośladkowych i brzucha. Wypracujesz zgrabne, ale nie rozbudowane uda, wyrzeźbione ramiona oraz plecy. Regularnie wykonywane treningi siłowe wpłyną pozytywnie na Twój poziom energii i samopoczucie, w szczególności jeśli wcześniej „katowałaś się” samym kardio.

Redukcja masy ciała

Trening siłowy nie tylko przepięknie rzeźbi sylwetkę, ale również wspaniale wspomaga redukcję masy ciała. Dzięki niemu unikniesz efektu „skinny fat” (brak jędrności, cellulit).

Poziom zaawansowania

Jeśli jesteś osobą, która dopiero wkracza w świat treningów siłowych, nie musisz obawiać się, że nie dasz rady wykonać jakiegoś ćwiczenia z planu. Są one odpowiednie na każdym poziomie zaawansowania, a ich trudność możesz stopniować obciążeniem z jakim pracujesz. Plany są uniwersalne i efektywne niezależnie od stażu treningowego.

Dostęp do planów jest dożywotni.

Potrzebny sprzęt

  1. Hantle, gryf, obciążenia talerzowe
  2. Ławka z możliwością regulacji oparcia
  3. Ławka rzymska
  4. Wyciąg (górny, dolny, poziomy)
  5. Drążek do podciągania
  6. Maszyna na przywodziciele, odwodziciele, uginanie nóg
  7. Brama Smitha
  8. Stepy, skrzynia, mata, piłka gimnastyczna, mini band

Korzystanie z ebooka nie wymaga połączenia z Internetem, ale pamiętaj, że do przeglądania filmów instruktażowych jest on niezbędny.

Zestaw FIT BODY gym