199 zł

Zestaw dwóch planów treningowych “FIT BODY HOME PLAN” i “FIT BODY HOME PLAN 2.0”. To gwarancja minimum 12-tygodni ćwiczeń siłowych, które pozwolą Ci osiągnąć wymarzoną formę i ciało bez wychodzenia z domu! Stworzony z myślą o kobietach, które oprócz redukcji tkanki tłuszczowej, chcą pięknie wyrzeźbić i ujędrnić swoją sylwetkę.

Chcesz uzyskać wymarzoną formę nie wychodząc z domu? Te plany treningowe są dla Ciebie!

Kupując FIT BODY home plan i FIT BODY home plan 2.0 otrzymujesz przynajmniej 12 tygodni treningów ułożonych specjalnie dla kobiet, a tak naprawdę ich nieograniczoną ilość. Dostęp do planów jest dożywotni, a te dwa programy możesz przeplatać niezliczoną ilość razy, ciągle odnotowywać nowe efekt sylwetkowe oraz progres sprawności i siły.

Plany FIT BODY home ułożyłam dla kobiet chcących nie tylko zredukować tkankę tłuszczową, ale również mających na celu wyrzeźbienie i ujędrnienie swojej sylwetki. Hantle i gumy oporowe zdecydowanie wystarczą do tego, abyś mogła cieszyć się efektami nie wychodząc z domu.

Trenuj z głową, zyskaj sprawność, formę i dobre samopoczucie.

Plany są przygotowane w wygodnej formie e-booków, które będziesz mogła odtworzyć na swoim komputerze, czy telefonie w każdej chwili, ale sama ich treść to nie wszystko. Każde ćwiczenie to załączony do planu film. Dodatkowo po zalogowaniu się na stronie masz dostęp do całych planów w formie kursów.

Harmonijne kształtowanie sylwetki

„Zestaw FIT BODY home” to świetne narzędzie w budowaniu formy. Jeśli Twoim celem jest jędrna, wyrzeźbiona i smukła sylwetka – te programy są dla Ciebie.

Ćwiczenia przedstawione w formie filmów instruktażowych

Każde z zawartych w planach ćwiczeń, jest pokazane w formie filmu instruktażowego z omówieniem techniki Jeśli unikałaś wcześniej treningów siłowych z obawy, że nie będziesz potrafiła wykonać ćwiczeń poprawnie, to te filmy pomogą Ci zażegnać ten problem. To nie są suche instrukcje, jakie z łatwością możesz znaleźć w Internecie. Podzielę się z Tobą wskazówkami i tipami, które pomogą Ci zrozumieć ćwiczenie. Wytłumaczę jak wykonać je w poprawny, efektywny i bezpieczny sposób.

Trening siłowy, w tej najbardziej efektywnej formie, zawiera progresję obciążeń oraz indywidualnie dostosowaną długość przerw między seriami i powtórzeniami. Taka forma nie może być przeprowadzona w sposób jaki znasz np. z treningów “full time” na You Tube. Zaznaczam, że plany FIT BODY nie się przygotowane w formie treningów pełnometrażowych z wyjątkiem treningu pokazowego.

Trening pokazowy

Nie wiesz czy będziesz potrafiła samodzielnie zorganizować trening siłowy? Przerwy, ilość serii, powtórzeń… Specjalnie w tym celu przygotowałam jeden pełnometrażowy trening pokazowy, do którego otrzymasz dostęp. Będzie to pierwsza jednostka treningowa z planu FIT BODY home, którą będziemy mogły wykonać wspólnie, abyś zobaczyła, że nie jest to nic skomplikowanego i że z pewnością poradzisz sobie ze zrealizowaniem całości.

Dawka wiedzy

Poza planami treningowymi znajdziesz tutaj również wiedzę „w pigułce”. Wyjaśnię Ci o co chodzi z seriami i przerwami. Dowiesz się jak dobierać odpowiednie obciążenie oraz w jaki sposób wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne i na co zwrócić uwagę w drodze po wymarzoną sylwetkę.

Jest dla mnie ważne, aby przedstawić Wam najpotrzebniejszą wiedzę w zwięzłej i przystępnej formie, która nie będzie odstraszała od zapoznania się z nią. Część teoretyczna nie zmienia się w żadnym z planów. Wyjaśniam to co ważne i kluczowe w przeprowadzeniu całego procesu.

Mobility

Dzięki ćwiczeniom mobility, które przygotowałam dla Ciebie w formie 2 zestawów, twoje treningi będą wykonywane na wyższym i co najważniejsze bezpieczniejszym poziomie. Przygotujesz ciało na czekające je wyzwania treningowe. Dobra mobilność to lepsze efekty. Będziesz ćwiczyć bezpieczniej i efektywniej.

Kształtowanie sylwetki

Trenując z moimi autorskimi planami zauważysz, że ciało staje się jędrniejsze, silniejsze i sprawniejsze. Plany FIT BODY home skupiają się na kształtowaniu mięśni pośladkowych i brzucha. Wypracujesz zgrabne, ale nie rozbudowane uda, wyrzeźbione ramiona oraz plecy. Regularnie wykonywane treningi siłowe wpłyną pozytywnie na Twój poziom energii i samopoczucie, w szczególności jeśli wcześniej „katowałaś się” samym kardio.

Redukcja masy ciała

Trening siłowy nie tylko przepięknie rzeźbi sylwetkę, ale również wspaniale wspomaga redukcję masy ciała. Dzięki niemu unikniesz efektu „skinny fat” (brak jędrności, cellulit).

Poziom zaawansowania

Jeśli jesteś osobą, która dopiero wkracza w świat treningów siłowych, nie musisz obawiać się, że nie dasz rady wykonać jakiegoś ćwiczenia z planu. Są one odpowiednie na każdym poziomie zaawansowania, a ich trudność możesz stopniować obciążeniem z jakim pracujesz. Plany są uniwersalne i efektywne niezależnie od stażu treningowego.

Dostęp do planów jest dożywotni.

Potrzebny sprzęt

  1. Hantle z możliwością regulacji obciążenia lub hantle o rożnej wadze.
  2. Gumy typu mini band o rożnym oporze
  3. Gumy typu power band (opór 1,8 – 10 kg)
  4. Mata
  5. Podwyższenie np. stabilne krzesło
  6. Dodatkowo możesz wykorzystać kettlebell lub sztangę, ale nie są one konieczne

Korzystanie z ebooka nie wymaga połączenia z Internetem, ale pamiętaj, że do przeglądania filmów instruktażowych jest on niezbędny.

Zestaw FIT BODY home