199 zł

Zestaw dwóch siłowych planów treningowych “FIT BODY HOME PLAN” i “FIT BODY GYM PLAN”. Stworzony dla osób, które chcą trzymać się spójnego i przemyślanego pod kątem kształtowania sylwetki planu treningowego, ale nie będących w stanie przewidzieć, czy danego tygodnia będą trenować w domu, czy na siłowni.

Połączenie “FIT BODY home plan” i “FIT BODY gym plan” nie pojawia się tutaj z przypadku. Ten zestaw jest dla osób, które nie są w stanie przewidzieć, czy danego tygodnia będą trenować w domu, czy na siłowni, ale chcą trzymać się spójnego i przemyślanego pod kątem kształtowania sylwetki planu treningowego. Kupując ten pakiet będziesz mogła wykonać każdy trening siłowy z planu zarówno w warunkach siłowni jak i w warunkach domowych.

Harmonijne kształtowanie sylwetki

„Zestaw FIT BODY” to nie tylko odchudzanie. Jeśli Twoim celem jest jędrna, wyrzeźbiona i smukła sylwetka to te programy są dla Ciebie. Możesz wykonywać treningi na siłowni lub w domu. Masz luźniejszy tydzień, więcej czasu albo chęć na wyjście na siłownię? Wybierasz trening na dany dzień i daną partię mięśniową z “FIT BODY gym plan”. Nagle okazuje się, że doba jest za krótka, albo po prostu nie chcesz wychodzić z domu? Wybierasz “FIT BODY home plan”. Niezależnie od tego po który z nich sięgniesz danego dnia/tygodnia, nadal trenujesz według spójnego planu, a dobrze skomponowany i spójny plan treningów siłowych to klucz do  “sylwetkowego sukcesu”.

Ćwiczenia przedstawione w formie filmów instruktażowych

Każde z zawartych w planach FIT BODY ćwiczeń, jest pokazane w formie filmu instruktażowego z omówieniem techniki.

Trening pokazowy

Nie wiesz czy będziesz potrafiła samodzielnie zorganizować trening siłowy? Przerwy, ilość serii, powtórzeń…

Specjalnie w tym celu przygotowałam pełnometrażowy trening pokazowy, do którego otrzymasz dostęp. Będzie to pierwsza jednostka treningowa z planu “FIT BODY home plan”, którą będziemy mogły wykonać wspólnie, abyś zobaczyła, że nie jest to nic skomplikowanego i że z pewnością poradzisz sobie ze zrealizowaniem całości.

Dawka wiedzy

Wyjaśnię Ci o co chodzi z tymi seriami, przerwami, jak dobrać obciążenie, wyliczyć zapotrzebowanie i na co zwrócić uwagę, żeby osiągnąć sylwetkę, do jakiej dążysz.

Mobility

Przygotowałam dla Ciebie zestaw ćwiczeń mobility, który jeszcze lepiej przygotuje Twoje ciało do wyzwań treningowych. Będziesz ćwiczyć bezpieczniej i efektywniej.

Kształtowanie sylwetki

Trenując z planami FIT BODY zauważysz, że ciało staje się jędrniejsze, silniejsze i sprawniejsze. Uniesione, okrągłe pośladki, zgrabne (nie rozbudowane!) uda, wyrzeźbione ramiona, plecy i brzuch. Regularnie wykonywane treningi siłowe wpłyną pozytywnie na Twój poziom energii, w szczególności jeśli wcześniej „katowałaś się” samym kardio.

Redukcja masy ciała

Trening siłowy będzie wspaniale wspomagał redukcję masy ciała, a dodatkowo unikniesz efektu „skinny fat” (brak jędrności, cellulit).

Poziom zaawansowania

Treningi bazują na ćwiczeniach odpowiednich na każdym poziomie zaawansowania. Jego trudność można stopniować obciążeniem z jakiego korzystasz, co czyni go bardzo uniwersalnym i efektywnym niezależnie od stażu treningowego.

Dostęp do planów jest dożywotni.

Potrzebny sprzęt

FIT BODY home plan

 1. Hantle z możliwością regulacji obciążenia lub hantle o rożnej wadze
 2. Gumy typu mini band o rożnym oporze
 3. Gumy typu power band (opór 1,8 – 10 kg)
 4. Mata
 5. Dodatkowo możesz wykorzystać kettlebell lub sztangę, ale nie są one konieczne

FIT BODY gym plan wymaga podstawowego wyposażenia siłowni

 1. Hantle, gryf, obciążenia talerzowe
 2. Ławka z możliwością regulacji oparcia
 3. Ławka rzymska
 4. Wyciąg (górny, dolny, poziomy)
 5. Drążek do podciągania
 6. Maszyna na przywodziciele, odwodziciele, uginanie nóg
 7. Brama Smitha
 8. Stepy, mata, piłka gimnastyczna, mini band

 

Zestaw FIT BODY