0 items - 0,00zł 0

O mnie

Cześć! Mam na imię Agata

Pewnie znacie mnie z sieci, bo działam w niej już od 2013 roku.

Aktywność fizyczna jest ze mną od najmłodszych lat, a decyzja o związaniu się z nią zawodowo była jedną z najlepszych jakie podjęłam. Studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu i liczne kursy dały mi solidne podstawy do pracy z podopiecznymi. Dzisiaj mam już wiele lat doświadczenia w zawodzie trenera, a dzielenie się nim i obserwowanie progresu osób, z którymi pracuje to dla mnie olbrzymia satysfakcja. Jestem wdzięczna, że mogę dzielić się tą wiedzą również online i że darzycie mnie tak ogromnym zaufaniem. Pierwsze treningi na kanale i plany treningowe na blogu powstały na Wasze liczne prośby, a ta strona jest kolejnym krokiem dającym nam nowe możliwości.

Jeśli korzystałaś z propozycji treningowych, które publikuję na moich kanałach społecznościowych (You Tube, Instagram, Facebook) to na pewno wiesz jak ważne jest dla mnie Wasze bezpieczeństwo. Szukanie trenera godnego zaufania nie jest łatwym zadaniem. Ze mną zadbasz nie tylko o efekty, ale także o zdrowie. W końcu z kontuzjami ciężko zrobić formę… No właśnie! Fajna forma, kobiece, ale jednocześnie wysportowane i sprawne ciało – jeśli taki jest twój cel to trafiłaś w dobre miejsce.

Nie lubię mówić, że jestem „fit”. W moim stylu życia jest dużo luzu. Jest miejsce na leniuchowanie i kaloryczne przysmaki i właśnie to staram się przekazać m.in. na moich kontach społecznościowych. Nie musisz być ideałem, żeby czuć się dobrze i cieszyć się świetną formą i sprawnością. Trening i odżywanie mają dawać przyjemność i satysfakcję. Robimy to dla siebie i z miłości do siebie!

self-care 90%
home workout 97%
Gym 85%