0 pozycja - 0,00zł 0

O mnie

Cześć! Mam na imię Agata

Jestem instruktorką fitness i trenerką personalną z wieloletnim doświadczeniem.

Pomagam kobietom w dążeniach do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, bez nadmiernych wyrzeczeń, wyrzutów sumienia i efektu jo-jo. Pokazuję jak trenować bezpiecznie i z przyjemnością, pozostając przy tym wierną sobie!

Aktywność fizyczna jest ze mną od najmłodszych lat, a decyzja o związaniu się z nią zawodowo była jedną z najlepszych jakie do tej pory podjęłam. Studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz liczne kursy i szkolenia instruktorskie, dały mi solidne podstawy do pracy z kobietami. Aktualnie posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w zawodzie trenera, a dzielenie się nim i obserwowanie progresu osób, z którymi współpracuję to dla mnie olbrzymia satysfakcja!

Od 2013 r. za pośrednictwem Internetu dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Dzisiaj każdy z moich kanałów w social mediach (Facebook, Instagram, YouTube) śledzi ponad 100 000 osób, a miesięczna liczba wyświetleń na kanale YouTube oscyluje wokół 900 000. Istne szaleństwo! Co jednak ważniejsze, przytoczone dane to nie tylko suche liczby. To żywa społeczność kobiet, które każdego dnia motywują się do dalszych postępów i rozwoju. Posiadanie tak wspaniałej grupy jest niezwykle budujące i motywujące!

Osobiście uważam, że kluczem do sukcesu w pracy nad wyglądem kobiecej sylwetki, jest odpowiednio skomponowany trening siłowy. Ćwiczenia oporowe, oprócz wzmocnienia aparatu ruchu oraz wzrostu siły mięśniowej, pięknie ujędrniają i zarysowują mięśnie, a także zwiększają metabolizm organizmu, przez co skutecznie redukują tkankę tłuszczową. Jego efektem jest często zgrabna i piękna sylwetka. Jednak to nie koniec zalet treningu siłowego. Mocniejsze kości, mniejsze ryzyko kontuzji, ogólna poprawa zdrowia i jakości życia oraz wiele innych! Całość jest możliwa do osiągnięcia przy zachowaniu pełnego poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Jeśli więc Twoim celem jest fajna forma, kobiece, ale jednocześnie wysportowane i sprawne ciało – to trafiłaś w dobre miejsce!

Na zakończenie dodam, że jestem zwolenniczką zdrowego podejścia do ćwiczeń oraz żywienia. Nie lubię mówić, że jestem fit. W moim życiu jest dużo miejsca na luz. Jest czas i przestrzeń na leniuchowanie oraz kaloryczne przysmaki. I właśnie to staram się przekazywać m.in. na moich kontach społecznościowych. Nie musimy być idealne, żeby czuć się dobrze i cieszyć się fajną formą czy sprawnością. Trening i odżywianie mają dawać nam niezwykłą przyjemność i ogromną satysfakcję.

Robimy to dla siebie i z miłości do siebie!