Zdobądź zdrową i sprawną
sylwetkę w 4 prostych krokach!

Poznaj skuteczne metody eliminacji dyskomfortu w ciele, które poprawią efektywność Twoich ćwiczeń. Odkryj tajniki skutecznego treningu bez bólu!

PONIEDZIAŁEK

13.05.2024

20:00

DARMOWY WEBINAR

Jeśli chcesz kompleksowo zaopiekować się swoim ciałem, a przede wszystkim zgłębić tajemnice zdrowej sylwetki i treningów bez bólu, nie może Cię zabraknąć!

Jeśli chcesz kompleksowo zaopiekować się swoim ciałem,
a przede wszystkim zgłębić tajemnice zdrowej sylwetki
i treningów bez bólu,
nie może Cię zabraknąć!

1

Dowiesz się, jak ograniczenia mobilności wpływają na Twoje zdrowie oraz potencjał treningowy.

Omówimy, dlaczego niektóre osoby mogą czuć po treningu ból pleców lub kolan.

2

Zajmiemy się tematem rozciągania. W praktyczny sposób pokażemy co zrobić, aby stretching nie kojarzył się z bólem, dyskomfortem i brakiem efektów.

Porozmawiamy, skąd się biorą „słabe punkty” w organizmie i jak możemy je lokalizować.

3

4

Zajmiemy się tematem rozciągania.

W praktyczny sposób pokażemy co zrobić, aby stretching nie kojarzył się z bólem, dyskomfortem i brakiem efektów.

Zapisz się już teraz i zgarnij DARMOWY test funkcjonalny, który pozwoli ocenić, w jakim stanie jest Twoja przyśrodkowa taśma mięśniowa.

Następnie omówimy jego wyniki na żywo!

Zapisz się już teraz i zgarnij DARMOWY test funkcjonalny, który pozwoli ocenić, w jakim stanie jest Twój organizm.

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do rozpoczęcia webinaru pozostało:

Czas ucieka, nie zwlekaj już dłużej!

REZERWUJĘ SWOJE MIEJSCE!

Dla kogo jest ten webinar?

Osób aktywnych, które chcą jeszcze lepiej zrozumieć swoje ciało.

Osób zmagających się z przewlekłym bólem. Pokażemy, jak zlokalizować problem i jak mu zaradzić.

Osób, które nie mogą wykonać ćwiczenia poprawnie technicznie. Porozmawiamy o tym, co może być tego przyczyną.

Skorzystaj ZA DARMO z wiedzy specjalistów!

Agata Zając

Instruktorka fitness i trenerka personalna z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, a liczne kursy i szkolenia instruktorskie umożliwiły jej zdobycie solidnych podstaw do pracy z kobietami. Swoją pasją do zdrowego stylu życia oraz treningów dzieli się w internecie już od 2013 roku. Od tego czasu udało jej się zbudować cudowną społeczność kobiet, która świetnie motywuje się do działania, dzieli się doświadczeniami oraz zapewnia sobie pełne wsparcie. Skupia się nie tylko na treningu, ale także na dbałości o równowagę między ciałem a umysłem.

Karol Kwiliński

Trener personalny i ekspert w dziedzinie fitnessu, który odnosi sukcesy jako zawodnik oraz instruktor. Wybór studiów na Akademii Wychowania Fizycznego pozwolił mu zrozumieć działanie ludzkiego ciała, a dzięki szkoleniom prowadzonym przez renomowanych specjalistów, ciągle pogłębia swoją wiedzę na temat treningu, zdrowia i żywienia. Jego pasją od młodych lat jest sport, począwszy od piłki nożnej, aż do osiągnięcia czarnego pasa w taekwon-do. Obecnie Karol nieustannie rozwija się jako trener, wykorzystując najnowsze metody treningowe i stale podnosząc swój potencjał ruchowy organizmu. Jego doświadczenie zawodnika i trenera pozwala mu lepiej zrozumieć potrzeby swoich podopiecznych oraz skutecznie pomagać im w osiągnięciu celów.

Instruktorka fitness i trenerka personalna

z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, a liczne kursy i szkolenia instruktorskie umożliwiły jej zdobycie solidnych podstaw do pracy z kobietami. Swoją pasją do zdrowego stylu życia oraz treningów dzieli się w internecie już od 2013 roku. Od tego czasu udało jej się zbudować cudowną społeczność kobiet, która świetnie motywuje się do działania, dzieli się doświadczeniami oraz zapewnia sobie pełne wsparcie. Skupia się nie tylko na treningu,

ale także na dbałości o równowagę między ciałem a umysłem.

Trener personalny i ekspert w dziedzinie fitnessu, który odnosi sukcesy jako zawodnik oraz instruktor. Wybór studiów na Akademii Wychowania Fizycznego pozwolił mu zrozumieć działanie ludzkiego ciała,

a dzięki szkoleniom prowadzonym przez renomowanych specjalistów, ciągle pogłębia swoją wiedzę na temat treningu, zdrowia

i żywienia. Jego pasją od młodych lat jest sport, począwszy od piłki nożnej, aż do osiągnięcia czarnego pasa w taekwon-do. Obecnie Karol nieustannie rozwija się jako trener, wykorzystując najnowsze metody treningowe i stale podnosząc swój potencjał ruchowy organizmu. Jego doświadczenie zawodnika i trenera pozwala mu lepiej zrozumieć potrzeby swoich podopiecznych oraz skutecznie pomagać im w osiągnięciu celów.

Nie trać więcej czasu!

Zdobądź zdrową i sprawną
sylwetkę w 4 prostych krokach!

Dołącz teraz i oczekuj maila ze specjalnym linkiem do wydarzenia - dostęp tylko dla zapisanych osób!

REZERWUJĘ SWOJE MIEJSCE!