Poprzednie edycje zindywidualizowanych planów błyskawicznie zdobyły grono fanek, dlatego powstała już czwarta odsłona – TOTAL BODY 4.0! Masz już za sobą którąś z poprzednich wersji? A może będzie to Twoja pierwsza? Nie ma znaczenia – możesz potraktować ją jako kontynuację albo osobny plan treningowy! 💪

Czwarta edycja zindywidualizowanych planów to zestaw nowych treningów, z uwzględnieniem podziału na wykorzystywany sprzęt. Ponieważ ćwiczenia są dostosowane do deklarowanych oczekiwań i preferencji, pomagają zdrowo, bezpiecznie i stosunkowo szybko osiągnąć konkretny cel.

Jak to działa?

Plan treningowy ma najwyższą efektywność, gdy jest dobrany do wykonującej go osoby. Dotychczas miałaś problem z wyborem odpowiednich treningów? E-book ten to idealne rozwiązanie tego problemu, ponieważ jest generowany na podstawie wypełnionej przez Ciebie ankiety. 

❓ Eksperymentowałaś już z różnymi planami, ale ich efekty nie spełniały Twoich oczekiwań?
❓ Nie potrafisz się zmotywować do regularnych treningów, bo nie jesteś pewna, czy będą skuteczne?

❓ Chcesz kompleksowo dbać o swoje zdrowie, kondycję oraz sylwetkę, ale nie wiesz, co robić?

Twój zindywidualizowany plan powstaje w oparciu o krótki wywiad. W ten sposób określasz swoje cele treningowe, oczekiwania, możliwości, a także preferencje. Dzięki temu będziesz pracować ze swoim ciałem w sposób świadomy i przyjazny. Trening jest o wiele skuteczniejszy, gdy wykonujesz go chętnie, z autentyczną determinacją. 🎯

Zindywidualizowany plan treningowy wygenerowany na podstawie dostarczonych przez Ciebie informacji ma formę przejrzystego e-booka, w przystępnej cenie. Po zakupie otrzymujesz do niego dożywotni dostęp, dlatego możesz do niego wielokrotnie wracać.

Co znajduje się w e-booku?

E-book zawiera 6-tygodniowy plan treningowy, który może Ci pomóc szybko, skutecznie i zdrowo:

👉 zmniejszyć wagę oraz ujędrnić ciało,

👉 zredukować tkankę tłuszczową i wyrzeźbić piękną sylwetkę,

👉 utrzymać / zwiększyć masę ciała i podkreślić kobiecą figurę.

Zestawy ćwiczeń zostały uzupełnione wiedzą teoretyczną, która pomaga kompleksowo zająć się pracą nad ciałem. Przygotowałam sporo praktycznych wskazówek co do kluczowych zagadnień, dotyczących m.in. żywienia, suplementacji, przygotowania do treningu czy regeneracji. 🍏💊

Wszystkie ćwiczenia mają odnośniki do moich nagrań, dostępnych na YouTube. Trenując ze mną będziesz wiedzieć, czy prawidłowo wykonujesz ćwiczenia, zmotywujesz się do działania i będzie Ci po prostu raźniej!

Dlaczego warto kupić zindywidualizowany plan?

Sumiennie wykonywany trening to nie lada wyzwanie. Kiedy uda Ci się już zmotywować do pracy, potrzebne Ci będzie jeszcze sporo determinacji. Najważniejsze jednak, by mieć plan działania. E-book dostarcza wsparcie w zakresie praktyki, a także teorii. Pełni funkcję drogowskazu na ścieżce do poprawy kondycji, zdrowia i samopoczucia. Z jego pomocą możesz osiągnąć silne, piękne, kobiece ciało, ale przede wszystkim – nową energię i pewność siebie.

E-book ze zindywidualizowanym planem to:

👉 idealnie dobrane zestawy ćwiczeń,

👉 przejrzyste instrukcje,

👉 praktyczne wskazówki i porady,

👉 tabelki do zapisywania postępów.

UWAGA! Zindywidualizowane plany 4.0 są dostępne w sprzedaży tylko do 7 lipca.

Nie czekaj! Przez pierwszych siedem dni obowiązuje promocyjna cena 29 zł (później zakup będzie możliwy wyłącznie w cenie regularnej 39 zł).

Wypełnij krótką ankietę, by określić, czego oczekujesz oraz jak chciałabyś to osiągnąć. Zaczekaj chwilę na wiadomość zwrotną i jeśli będziesz tego pewna, przejdź do zakupu.

Mam nadzieję, że z moją pomocą uda Ci się odkryć się na nowo. Dbanie o swoje ciało to najlepsza inwestycja, na jaką możesz się zdecydować. Zacznij działać – właśnie teraz jest idealny moment! 🔥❤️

Wypełnij ankietę ➡ LINK

Dodaj komentarz