119 zł

6-tygodniowy plan treningowy na siłownię, dostosowany do Twoich potrzeb. Skomponowany z myślą o kobietach, które chcą czegoś więcej niż samo odchudzanie. Jeśli Twoim celem jest jędrna, wyrzeźbiona i smukła sylwetka to ten program jest dla Ciebie!

Jeśli trenujesz na siłowni i chcesz to robić lepiej, albo dopiero planujesz taką formę treningów i szukasz planu treningowego, który jest stworzony z myślą o harmonijnym kształtowaniu sylwetki i sprawności to FIT BODY gym plan będzie wspaniałym wyborem.

FIT BODY gym plan to 6-tygodniowy plan treningowy (z dostępem dożywotnim), który ułożyłam z myślą o kobietach chcących czegoś więcej niż samo odchudzanie. Jeśli Twoim celem jest jędrna, wyrzeźbiona i smukła sylwetka to ten program jest dla Ciebie.

Dobrze skomponowany trening siłowy to klucz do “sylwetkowego sukcesu”. Może to zabrzmieć jak przechwałki, ale tak – tysiące kobiet już się o tym przekonało trenując z moimi programami dostępnymi na You Tube. Wychodząc naprzeciw Waszym prośbom i potrzebom przygotowałam plany, z którymi możecie spodziewać się jeszcze lepszych efektów.

FIT BODY gym plan otrzymasz w formie e-booka, który będziesz mogła odtworzyć na swoim komputerze, czy telefonie, ale sama jego treść to nie wszystko. Każde ćwiczenie to załączony do planu film. Dodatkowo po zalogowaniu się na stronie masz dostęp do całego planu w formie kursu.

Plan możesz oczywiście przedłużyć na kolejne 3-6 tygodni dalej progresując z obciążeniem oraz rozciągnąć jego realizację na nieco dłuższy czas np. 8 tygodni, wykonując treningi nie 4 razy na tydzień (jak zakłada plan), a np. 3 tygodniowo.

Dostęp do planu jest dożywotni.

Ćwiczenia przedstawione w formie filmów instruktażowych.

Każde z zawartych w planie ćwiczeń, jest pokazane w formie filmu instruktażowego z omówieniem techniki. Jeśli wcześniej bałaś się trenować na siłowni z obawy, że nie będziesz potrafiła wykonać ćwiczeń poprawnie, to te filmy pomogą Ci zażegnać ten problem. To nie są suche instrukcje, jakie z łatwością możesz znaleźć w Internecie. Podzielę się z Tobą wskazówkami i tipami, które działają.

Dawka wiedzy

Wyjaśnię Ci o co chodzi z tymi seriami, przerwami, jak dobrać obciążenie, wyliczyć zapotrzebowanie i na co zwrócić uwagę, żeby osiągnąć sylwetkę, do jakiej dążysz.

Mobility

Przygotowałam dla Ciebie krótki zestaw ćwiczeń mobility, który jeszcze lepiej przygotuje Twoje ciało do wyzwań treningowych. Będziesz ćwiczyć bezpieczniej i efektywniej.

Kształtowanie sylwetki

Trenując według mojego planu zauważysz, że ciało staje się jędrniejsze, silniejsze i sprawniejsze. Uniesione, okrągłe pośladki, zgrabne (nie rozbudowane!) uda, wyrzeźbione ramiona, plecy i brzuch. Regularnie wykonywane treningi siłowe wpłyną pozytywnie na Twój poziom energii, w szczególności jeśli wcześniej „katowałaś się” samym kardio.

Redukcja masy ciała

Trening siłowy będzie wspaniale wspomagał redukcję masy ciała, a dodatkowo unikniesz efektu „skinny fat” (brak jędrności, cellulit).

Poziom zaawansowania

Treningi bazują na ćwiczeniach odpowiednich na każdym poziomie zaawansowania. Jego trudność można stopniować obciążeniem z jakiego korzystasz, co czyni go bardzo uniwersalnym i efektywnym niezależnie od stażu treningowego.

Potrzebny sprzęt

Wyposażenia powinnaś bez problemu znaleźć na każdej, nawet tej najmniejszej, siłowni:

  1. Hantle, gryf, obciążenia talerzowe
  2. Ławka z możliwością regulacji oparcia
  3. Ławka rzymska
  4. Wyciąg (górny, dolny, poziomy)
  5. Drążek do podciągania
  6. Maszyna na przywodziciele, odwodziciele, uginanie nóg
  7. Brama Smitha
  8. Stepy, mata, piłka gimnastyczna, mini band
FIT BODY gym plan