6-tygodniowy plan treningowy dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości, bazujący na moich treningach dostępnych na kanale YouTube. Pomoże Ci w realizacji marzeń o pięknie wymodelowanej i kobiecej sylwetce. Uzyskaj odpowiednio dobrany e-book z zestawem ćwiczeń oraz cennymi poradami. Osiągnij wyznaczony cel i ciesz się wymarzoną figurą!

Chcesz zacząć regularnie ćwiczyć, ale nie wiesz, jaki zestaw treningów będzie dla Ciebie odpowiedni? Jeśli zależy Ci na tym, by osiągnąć jak najlepsze efekty, nie eksperymentuj! Częstą przyczyną niesatysfakcjonujących rezultatów są źle dobrane ćwiczenia.

Na podstawie wybranych przez Ciebie odpowiedzi w ankiecie, skomponowałam dla Ciebie zindywidualizowany plan treningowy bazujący na moich programach dostępnych na kanale YouTube, który pozytywnie wpłynie na Twoją kondycję fizyczną, siłę i wytrzymałość oraz zapewni harmonijny rozwój sylwetki. Jest to wariant planu treningowego, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania!

 

E-book dla Ciebie – 6-tygodniowy plan treningowy + cenne wskazówki

Czeka na Ciebie nowy e-book, który zawiera ogrom zindywidualizowanej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Znajdziesz w nim m.in.:

 

  • zestaw konkretnych treningów, ćwiczeń dostosowanych do Twoich potrzeb z odsyłaczami do materiałów na YouTube,
  • porady odnośnie do tego, jak kompleksowo podejść do treningu, związane z m.in. dietą, suplementacją czy regeneracją,
  • tabele, w których zanotujesz pomiary, a także zaznaczysz wykonane treningi.

Czeka na Ciebie plan treningowy obejmujący 6 tygodni ćwiczeń bazujących na moich programach dostępnych na kanale YouTube. Jest opracowany w oparciu o Twoje odpowiedzi, dlatego osiągniesz dokładnie takie efekty, jakich oczekujesz. Możesz w pełni świadomie, zdrowo i skutecznie pracować nad swoją sylwetką tak, jak lubisz – w domu albo na siłowni.

 

Potrzebny sprzęt

  • Hantle z możliwością regulacji obciążenia lub hantle o różnej wadze.
  • Gumy typu mini band o różnym oporze.
  • Mata.
  • Podwyższenie (np. stabilne krzesło / kanapa / ławka treningowa).

Dostęp do e-booka jest dożywotni – otrzymujesz publikację na własność.

 

Ćwicz z nagraniami

Każdy z treningów będziemy robić wspólnie. Bezpieczeństwo jest dla mnie priorytetem, dlatego na moim kanale YouTube znajdziesz nagrania pokazujące, jaką postawę przyjąć, jak powinny wyglądać poszczególne ruchy itp. Dzięki temu nie tylko zyskujesz dodatkową motywację, ale też masz pewność, że prawidłowo wykonujesz wszystkie ćwiczenia.

Podejmij wyzwanie, a wkrótce będziesz cieszyć się pięknie wymodelowaną, kobiecą sylwetką!