Serdecznie zapraszam wszystkie subskrybentki mojego kanału na YouTube, które kupiły już zindywidualizowany plan treningowy 2.0, do wzięcia udziału w wyjątkowej zabawie. Wraz z marką Forceband przygotowaliśmy wysokiej wartości vouchery na sprzęt sportowy, a także daję niepowtarzalną szansę wzięcia udziału w nagraniu treningu w moim studio, które pojawi się na moim kanale na YT. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie!

Po sukcesie zindywidualizowanych planów treningowych przygotowałam drugą, ulepszoną wersję ebooków. Więcej informacji znajdziesz w tym wpisie: „Zindywidualizowane plany 2.0 – weź udział w drugiej edycji i zdobądź własnego ebooka!”.

Masz już własny plan? A może dopiero zastanawiasz się nad zakupem?

Jeśli jeszcze nie masz ebooka, do jego zakupu z pewnością zmotywuje Cię możliwość wygrania fantastycznych nagród:

🌟 voucherów na produkty Forceband o wartości aż:

  • 1. miejsce – 1000 zł
  • 2. miejsce – 750 zł
  • 3. miejsce – 500 zł

✨ udziału w nagraniach treningu w moim studiu, które zostaną potem opublikowane na moim kanale na YouTube.

Nie tylko możesz zdobyć profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt sportowy, który często wykorzystuję w moich treningach, ale też będziesz mieć okazję mnie poznać i wymienić się swoimi doświadczeniami. Daję Ci niepowtarzalną szansę na wyjątkowe spotkanie, które z pewnością będzie niezwykłe dla nas obu. Z przyjemnością Cię poznam, a następnie zobaczę jak pracujesz i chętnie podzielę się z Tobą przydatnymi wskazówkami.

Nagroda specjalna zostanie przyznana osobie mieszkającej w Polsce, która wyrazi zgodę na publikację materiału wideo na YouTube z jej wizerunkiem. W razie wygranej wspólnie ustalamy dogodny termin, zwracamy pieniądze za dojazd, a także dopilnujemy, żeby nagrywanie odbyło się w przyjaznej, komfortowej atmosferze.

Jak wziąć udział w konkursie?

Konkurs jest skierowany do osób subskrybujących mój kanał na YT, które posiadają zindywidualizowany plan TOTAL BODY 2.0. Własnego ebooka możesz jeszcze zdobyć do 31.10.2023 r. Kupisz go TUTAJ ➡ www.agatazajacfitness.pl/kursy/twoj-zindywidualizowany-plan-treningowy/.

Spełniasz warunki?

Odpowiedz na pytanie konkursowe, które brzmi: „Jaki wpływ na Twoje życie mają ćwiczenia ze mną?”.

Wyjaśnij, dlaczego zaczęłaś ze mną ćwiczyć, co Ci to daje oraz jakie ma to dla Ciebie znaczenie. Skup się nie tylko na aspektach fizycznych, ale też samopoczuciu, sposobie postrzegania siebie i świata itp.

Odpowiedź zamieść w komentarzu pod TYM FILMEM ➡ [link].

Konkurs trwa od 15.10.2023 r. do 05.11.2023 r. do godz. 23:59. Zwyciężczynie zostaną wybrane 08.11.2023 r. – o wygranej dowiedzą się z odpowiedzi dodanej do komentarza zamieszczonego pod filmem konkursowym na YouTube.

Regulamin konkursu można przeczytać TUTAJ ➡ Regulamin konkursu

To jak, weźmiesz udział w zabawie? Z chęcią poznam Twoją historię! ❤️

Dodaj komentarz