Pierwsza edycja ebooków ze zindywidualizowanymi planami została ciepło przyjęta, dlatego nie zwalniam tempa. Po licznych prośbach przyszła pora na kontynuację! Nie ćwiczyłaś z poprzednią wersją? A może już ją wykonałaś i zastanawiałaś się, co dalej? W obu przypadkach jak najbardziej możesz zabrać się do pracy! ✌️

Przygotowałam nowe warianty zindywidualizowanych planów, które uzupełniłam o dodatkowe treningi, m.in. z podziałem na wykorzystywany sprzęt. Dzięki temu jeszcze łatwiej będzie Ci pracować nad zdrowiem, kondycją i sylwetką. Ebook doskonale sprawdzi się zarówno jako kontynuacja, jak i samodzielny plan.

Jak to działa?

Jeśli trening ma być skuteczny, powinien być odpowiednio dobrany do danej osoby. Nie ma uniwersalnych planów, które pasowałyby do każdego.
👉 Dotychczas eksperymentowałaś z różnymi ćwiczeniami, ale efekty nie były zadowalające?
👉 Trudno jest Ci systematycznie trenować, bo nie masz pewności, czy dobrze ćwiczysz?
👉 A może chcesz zabrać się za siebie, ale nie masz pojęcia, jak to zrobić?

Żeby zdobyć ebooka musisz tylko wypełnić krótką ankietę. Dzięki niej dowiem się, jakie masz cele treningowe, a także jak możesz i chcesz je osiągnąć. 🎯 Bardzo ważne jest to, byś mogła pracować w sposób, który odpowiada Ci pod każdym względem! Tylko wtedy będziesz chętnie przechodzić przez kolejne etapy, osiągając optymalne efekty.

Na podstawie dostarczonych informacji zostanie dobrany dla Ciebie kompleksowy plan w formie ebooka do kupienia. Dostęp do niego jest dożywotni – otrzymujesz go na własność, dlatego możesz do niego wracać i powtarzać cały cykl.

Co właściwie dostajesz?

W ebooku znajdziesz plan treningowy na 6 tygodni, który w zależności od Twoich potrzeb pozwoli Ci szybko i skutecznie:

👉 zrzucić zbędne kilogramy oraz ujędrnić ciało,
👉 zredukować tkankę tłuszczową i ukształtować sylwetkę,
👉 utrzymać /zwiększyć masę ciała i wypracować wymarzoną figurę.

Poza zestawami ćwiczeń zyskasz dostęp do dużej porcji wiedzy, która pomoże Ci jeszcze świadomiej, zdrowiej i bezpieczniej przejść przez cały proces. Uwzględniłam szereg przydatnych porad i wskazówek dotyczących m.in. żywienia, suplementacji, a także przygotowywania się do ćwiczeń oraz regeneracji po treningu. 🙂

Program opiera się na ćwiczeniach, które są dostępne na moim kanale na YouTube. Dzięki temu możemy trenować wspólnie. Razem raźniej!

Dlaczego warto kupić zindywidualizowany plan?

Praca nad sobą jest trudna – wymaga siły, wytrwałości i wielu wyrzeczeń, ale daje ogromną satysfakcję. Zawsze jest łatwiej, gdy ma się jakieś wsparcie. Oferuję Ci pomoc w zakresie praktyki, a także teorii. Będę towarzyszyć Ci w walce o lepsze samopoczucie. Zyskasz nową energię, a także poczujesz się silna, pewna siebie i piękna.

Ebook ze zindywidualizowanym planem to:
👉 odpowiednio dobrane zestawy ćwiczeń,
👉 przejrzyste instrukcje,
👉 cenne wskazówki i podpowiedzi,
👉 tabelki pomagające śledzić postępy.

UWAGA! Zindywidualizowane plany 2.0 są dostępne w sprzedaży tylko przez miesiąc – później nie wrócą do oferty. Nie przegap okazji!

Dla zdecydowanych przygotowałam specjalną promocję. Do tej niedzieli (08.10) możesz zdobyć własnego ebooka w promocyjnej cenie za jedynie 29 zł (później obowiązywać będzie cena regularna 39 zł).

Nie zwlekaj! Wypełnij krótką ankietę, określając swoje oczekiwania, możliwości i preferencje. W krótkim czasie otrzymasz wiadomość zwrotną i jeśli się zdecydujesz, przejdziesz do zakupu.

Potraktuj ten ebook jako drogowskaz, który doprowadzi Cię do nowej jakości życia. To jak, podejmujesz wyzwanie? ❤️😊

Wypełnij ankietę ➡ https://agatazajacfitness.pl/ankieta

Dodaj komentarz