Pora na drugą edycję obozu be FIT & STRONG camp! W tym roku wyjazd będzie dłuższy o jeden dzień, tak byś mogła jeszcze pełniej skorzystać z wszystkich zaplanowanych zajęć, warsztatów i atrakcji. Gotowa na aktywny wypoczynek w kontakcie z przyrodą i pozytywnymi kobietami o podobnych zainteresowaniach? Sprawdź szczegóły!

Kto może pojechać na obóz?

Wyjazd to doskonała okazja do rozwoju i aktywnego wypoczynku dla dorosłej kobiety w każdym wieku, niezależnie od zaawansowania. Dopiero chcesz zmotywować się do ćwiczeń? Próbujesz od jakiegoś czasu regularnie trenować? A może prowadzisz już aktywny tryb życia, ale masz ochotę wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, by trochę się odstresować i poznać ciekawych ludzi?

Obóz be FIT & STRONG camp 2024 powered by Women’s Best to idealna opcja dla Ciebie!

Jaki jest program obozu?

W tym roku czekają Cię aż 4 dni wypełnione ruchem i pozytywną energią. Podczas pobytu będziesz miała okazję wziąć udział w:

  • treningach ze mną i innymi instruktorami,
  • zajęciach zumby i jogi,
  • warsztatach oraz innych kreatywnych zajęciach,
  • spotkaniach integracyjnych, spacerach i innych aktywnościach na świeżym powietrzu.

Już nie mogę się doczekać, by Cię poznać i wspólnie aktywnie spędzić czas! 😊

Zobacz, jak wyglądała zeszłoroczna edycja:

Gdzie odbywa się obóz?

Miejscem wydarzenia jest hotel Odpocznia Resort i Las. Ten wyjątkowy obiekt mieści się w samym sercu Wielkopolski, na obszarze 42-hektarowego prywatnego lasu (objętego programem Natura 2000). Kompleks oferuje zakwaterowanie w komfortowym, wysokim standardzie, wraz z pełnym wyżywieniem. Urokliwa okolica pozwala w pełni się zrelaksować, wyciszyć i zregenerować. Do tego bezpośredni kontakt z naturą pomaga oderwać się od codziennych problemów i w pełni skupić się na sobie.

Do hotelu musisz dojechać we własnym zakresie. Jedziesz samochodem i chętnie weźmiesz jakieś pasażerki albo szukasz kogoś, z kim mogłabyś się zabrać w ramach wspólnego przejazdu? Napisz post na grupie Trenuję z Agatą albo wyślij wiadomość e-mail na adres: kontakt@agatazajacfitness.pl.

Ile kosztuje obóz?

Możliwość udziału w wydarzeniu kosztuje 2690 zł w przypadku wyboru miejsca w pokoju dwuosobowym lub 3090 zł w przypadku wyboru miejsca w pokoju jednoosobowym (kwoty mogą zostać podzielone na raty).

Cena obejmuje:

  • 4 dni (3 noclegi) w Hotelu Odpocznia Resort i Las.
  • Miejsce w komfortowym pokoju o wysokim standardzie.
  • Pełne, zdrowe wyżywienie (śniadania, lunche oraz kolacje).
  • Codzienne treningi prowadzone przeze mnie i innych zaproszonych instruktorów.
  • Dodatkowe aktywności i atrakcje, m.in. warsztaty, zajęcia z jogi i zumby, spacery, relaks nad jeziorem.
  • Pakiet powitalny + przedpremierowy prezent-niespodziankę!

Zapisy właśnie ruszyły! Pospiesz się, liczba miejsc jest ograniczona! ⏰❗

Więcej informacji na temat wydarzenia, a także opis sposobu rezerwacji miejsca znajdziesz tutaj -> KLIK.

Zrób coś dla siebie – zadbaj o swoją aktywność, poszerz swoją wiedzę, zdobądź nowe doświadczenia i wypocznij w malowniczym miejscu, w towarzystwie silnych, pięknych kobiet.

Widzimy się w maju! 💚🌿

Dodaj komentarz