Pierwsza i druga edycja zindywidualizowanych planów spodobały się Wam tak bardzo, że spełniając liczne prośby przygotowałam trzecią odsłonę – TOTAL BODY 3.0! Ćwiczyłaś już z obiema lub z jedną z wersji? A może dopiero chcesz sprawdzić to rozwiązanie? Świetnie się składa, bo to opcja dla każdego! 💪

Trzecia edycja zindywidualizowanych planów oferuje zupełnie nowe treningi dla kobiet, w tym także z podziałem na wykorzystywany sprzęt. Ponieważ jest dostosowany do Twoich oczekiwań i preferencji, pomoże Ci sprawnie, bezpiecznie oraz zdrowo osiągnąć wyznaczony cel treningowy. E-book możesz potraktować jako kontynuację albo osobny, samodzielny plan.

Jak to działa?

Treningi dla kobiet są najbardziej skuteczne wtedy, gdy są odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb. Wiele osób ma kłopot z doborem ćwiczeń, dlatego postanowiłam stworzyć proste rozwiązanie tego problemu – e-book generowany na podstawie krótkiego wywiadu.
 

❓ Sprawdzałaś już różne ćwiczenia i treningi, ale nie udało Ci się osiągnąć oczekiwanych efektów?
❓ Masz kłopot ze zmotywowaniem się do regularnych treningów, bo tak naprawdę nie wiesz, czy dobrze ćwiczysz?

❓ Chcesz zadbać o swoje zdrowie, kondycję i sylwetkę, ale nie masz pojęcia, jak zacząć?

Twój zindywidualizowany plan powstaje w oparciu o krótką ankietę. Dzięki niej mogę się dowiedzieć, jakie masz cele treningowe, a także jakie masz oczekiwania, możliwości i preferencje. 🎯 Ogromny wpływ na efekty ma przecież to, czy pracujesz ze swoim ciałem w sposób, który Ci odpowiada. Jedynie wtedy, gdy chętnie i z determinacją będziesz realizować kolejne etapy, uda Ci się osiągnąć wymarzone efekty.

Zindywidualizowany plan treningowy wygenerowany na podstawie dostarczonych przez Ciebie informacji ma formę przejrzystego, przyjaznego w odbiorze e-booka do kupienia. Otrzymujesz go na własność, z dożywotnim dostępem. Dzięki temu możesz do niego wracać, gdy tylko będziesz mieć na to ochotę. Cykl treningowy warto powtarzać co jakiś czas, tym razem stosując jeszcze większe obciążenie!

Co znajduje się w e-booku?

E-book zawiera 6-tygodniowy plan treningowy, który w zależności od Twoich potrzeb pomoże Ci szybko, skutecznie i zdrowo:

👉 zrzucić nadmiarowe kilogramy oraz ujędrnić ciało,

👉 zredukować tkankę tłuszczową i wyrzeźbić sylwetkę,

👉 utrzymać / zwiększyć masę ciała i zdobyć piękną, kobiecą figurę.

Dodatkowo znajdziesz w nim sporo wiedzy teoretycznej, dzięki której kompleksowo podejdziesz do pracy nad swoim ciałem. Zebrałam przydatne wskazówki związane z m.in. żywieniem, suplementacją, przygotowaniem do treningu oraz regeneracją. 🍏🥛

Plan treningowy opiera się na moich nagraniach, dostępnych na kanale na YouTube. Trenuj razem ze mną, a będziesz wiedzieć jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia i łatwiej się do nich zmotywujesz!

Dlaczego warto kupić zindywidualizowany plan?

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak trudna jest praca nad sobą. Potrzebne są odrobina motywacji, ogrom determinacji, ale przede wszystkim – solidny plan działania. E-book dostarczy Ci wsparcie w zakresie praktyki oraz teorii. Za jego pośrednictwem mogę towarzyszyć Ci na drodze do lepszej kondycji, zdrowia i samopoczucia. Jeśli będziesz sumiennie ćwiczyć, z czasem zyskasz nową siłę oraz pewność siebie.

E-book ze zindywidualizowanym planem to:

👉 idealnie dobrane zestawy ćwiczeń,

👉 przejrzyste instrukcje,

👉 przydatne wskazówki i porady,

👉 tabelki do zapisywania postępów.

UWAGA! Zindywidualizowane plany 3.0 są dostępne w sprzedaży tylko do 3 marca.

Nie zwlekaj! Przez pierwszych pięć dni (do najbliższej niedzieli) możesz zdobyć e-booka w promocyjnej cenie za jedynie 29 zł (później obowiązywać będzie cena regularna 39 zł).

Do dzieła! Wypełnij krótką ankietę, w której określisz, czego właściwie potrzebujesz i jak lubisz ćwiczyć. W krótkim czasie otrzymasz wiadomość zwrotną – jeśli się zdecydujesz, możesz przejść do zakupu.

Mam nadzieję, że ten e-book stanie się zaproszeniem do Twojego nowego życia. Zrób coś dla siebie, bo właśnie teraz jest Twój czas!❤️😊

Wypełnij ankietę ➡ LINK

Dodaj komentarz